Skip to Main Content

Ergotherapie jaar 1 - Literatuur zoeken: Home

Zoeken naar literatuur (aan de hand van zes stappen)

Inleiding

Het is belangrijk om vanaf de eerste stap vast te leggen wat je gedaan hebt in het informatiezoekproces. Hiermee breng je structuur aan in je zoekproces en voorkom je dat je op enig moment door de bomen het bos niet meer ziet.

Door het bijhouden van wat je doet, kun je tijdens het zoekproces je activiteiten bijsturen en weet je wat je wel en niet al hebt gebruikt als zoekterm en bron. Door je zoekgang en -resultaten te noteren kun je gevonden informatie later ook makkelijk terugvinden.

Ook voor degene die je eindproduct moet beoordelen is het van belang om inzicht te krijgen in je  informatiezoekproces en het resultaat. Degene die je beoordeelt moet kunnen zien hoe je gezocht hebt en hoe je tot de gevonden informatie ben gekomen. 

Schematische weergave

   1. Oriënteren

                             

   2. Zoekvraag

                             

   3. Zoekactie

                             

   4. Selecteren

                             

   5. Verwerken

                             

   6. Evalueren

Welkom

Website

Libguides

LibGuides Ergotherapie

Overzicht van lessen van de HAN Studiecentra en de LibGuides die hierbij worden gebruikt.

De LibGuides hieronder zijn algemener van aard en kunnen je verder helpen bij het zoeken naar literatuur.

Relevante boeken Ergotherapie

Granse, M. le, Hartingsveldt, M. van, & Kinébanian, A. (2017). Grondslagen van de ergotherapie (Vol. Vijfde, herziene druk). Houten: Bohn Stafleu van Loghum.

Book Jacket